Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kibrit görmek

Kahve falında kibrit görmek ancak eğer bu şekilde hayatını sürdürmezse çok kötü durumlara düşeceğine ve büyük sıkıntılar çekip üzülmek zorunda kalacağına, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, bir sebeple çok büyük zararlar edeceğine, o kişi sayesinde içine düştüğü zorluklardan kurtulmayı başaracağına, önünün kapanacağına, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine, sıkıntılarını üzerinden atacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kibrit gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin bazı olaylara yapabileceği katkıları gözünüzde büyütüyor olabilirsiniz.

Kahve falında yanan kibrit görmek yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine delalettir.

Kahve falında kibritle mum yakmak böylece diğer insanların da dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine, takdir edileceğine alamet eder.

Kahve falında ölüden kibrit almak çok mutlu günler geçireceğine, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına, maddi zarara uğrayarak yokluğa ve darlığa düşeceğine delalettir.

Kahve falında yanan kibriti söndürmek daha sonra yaşanan sorunun kökenine inileceğine, eşit davranılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birinden kibrit almak aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine, kısmetlerinin bollaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kibrit yaktığını görmek daha önce kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine, aile içinde başgösteren tartışmaların biteceğine ve hane içinde huzurlu ve mutlu günlerin başlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kibrit çakmak kendilerini toparlamaları ve işlerini düzeltmeleri için destek vereceğine, aynı zamanda bu kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına, sosyal bir kişi olunmasından dolayı iş konusunda çok başarılı olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kibrit yemek istediği evde oturacağına, beğenilen işlere imza atacağına, yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine inanılır.