Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eğik ev görmek

Kahve falında eğik ev görmek herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına ve aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde aile büyüklerinin araya girmesi ile biteceğine, gönlünü Allah sevgisi ile dolduracağına, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına ve büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına, ahireti unutup dünyaya yaklaşmaya, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine ve etrafındaki insanların yapacakları kötü şeylerden ötürü onlarla arasının açılacağına, mutlu, huzurlu, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine, işlerin çok daha iyi bir şekilde ilerleyeceği bir döneme girileceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında eğik ev gördüyseniz:

  • Evinizde ya da yaşadığınız yerde olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

Kahve falında eğik ev görmek şifa edineceğine, rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine, önündeki engelleri aşamayacağına alamet eder.

Kahve falında eğik balkon görmek rahat bir hayata sahip olunacağına, duaların ve tövbelerin kabul olacağına tabir olunur.

Kahve falında başı eğik görmek hem de hayat standartlarının yükseleceğine, çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine rivayet eder.

Kahve falında eğik ağaç görmek imkanlarının genişleyeceğine, başarılarının ve zaferlerinin de çoğalacağına, hayallerinin ve emeklerinin boşa gideceğine, hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eğik yüzük görmek sevilen ve manevi değeri büyük olan bir eşyanın çalınacağına, kişinin bolluğa ve berekete kavuşacağına inanılır.

Kahve falında eğik bilezik görmek iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük deneyimler kazanılacağına, sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eğik minare görmek çok hayırlı insan olunacağına, her daim Allah yolunda olacağına inanılır.

Kahve falında eğik bina görmek hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, maddi imkânlarının artacağına delalet eder.