Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında derviş görmek

Kahve falında derviş görmek iyilik görüleceğine ve yeni dostluklar kurulacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına, kapı numarası 7 olan bir ev satın alacağına, üzüleceğine, pişman olacağına işarettir.

Kahve falında derviş gördüyseniz:

  • İş hayatınızı ya da eğitiminizi ilgilendiren konularda bir atılımda bulunmadan önce, sizi nelerin tetiklediği üzerinde düşünmelisiniz.

Kahve falında derviş görmek sahip olacağı malın faazlalığına, yaptığı tüm işlerde başarılı olup takdir toplayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında derviş olduğunu görmek hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına ve çocuklarına güzel bir hayat bırakma amacını da yerine getireceğine, tüm sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede nihayete ereceğine ve Allah’ın izni ile gönlünün düştüğü ikiliği de atlatacağına delalet eder.

Kahve falında derviş mezarı görmek esenleyeceğine, kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında derviş olmak içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, üzüntülerin gideceğine tabir olunur.

Kahve falında bir derviş görmek hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına delalet etmektedir.