Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gömlek görmek

Kahve falında gömlek görmek hem verimi yükselteceğine, bilerek suç işlemeye ve günahkâr olmaya, kavuşacağı huzurla birlikte, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına, akıllı adımlar atacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, yeni kararlar alınacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen bir sorunun yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, yapılan hataların telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında gömlek gördüyseniz:

  • Farklı farklı alanlarda ufak tefek engeller yaşanabilir.

Kahve falında kırmızı gömlek hediye etmek yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında birini beyaz gömlekle görmek hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, mesleğinde uzmanlık yapacağına inanılır.

Kahve falında gömlek kolu görmek dedikoducu ve kötü kalpli bir kişinin yardıma engel olmaya çalışacağına, ruhen ve dini açıdan çok zengin bir iman gücüne sahip olunacağına yorulur.

Kahve falında beyaz gömlek üzerinde leke görmek belirsizlikler yaşanması yüzünden gelecek için adım atmakta zorluk çekileceğine, sağlıklı ve zinde olacağına alamet eder.

Kahve falında gömleğinin yandığını görmek aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına, yaşamının güzellikler içinde geçeceğine, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölüden gömlek almak fal sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında başkasından gömlek almak yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine, nefsini terbiye etmeyi başaracağına yorulur.

Kahve falında kadın gömleği görmek bir sebeple ortaklığın bozulacağına, üzüntünden sağlığından olacağına işaret eder.