Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında cenneti görmek

Kahve falında cenneti görmek yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına ve atılacak olan kötü bir adımın telafi edileceğine, başarısızlığının bedelini yokluğa düşerek ödeyeceğine tabir edilirken bir diğer yandan da kendisine büyük cezalar getirecek hatalar yapacağına, bekarlar için güzel bir evliliğe, onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine, insanlarla tartışacağına, bunun için gerekli alt yapıyı oluşturmanın yollarını bulmaya çalışacağına, aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında cenneti gördüyseniz:

  • Duygularınızdaki veya planlardaki bir değişiklik sizin için daha güvenli sonuçlar doğurabilir.

Kahve falında cennet yazısı görmek iyi halin geleceğine, sorunların ve sıkıntıların ortaya çıkacağına, çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine işaret eder.

Kahve falında cennette namaz kılmak kişinin geçiminin zorlaşacağına, büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına ve hayır işleri ile ilgili projelere destek verileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında cennetin kapılarını görmek kendisine uzun süre gelemediği gibi işte de moralsizliği nedeniyle sıkıntı yaşayacağına, yeni bir yol çizileceğine işarettir.

Kahve falında cennet hurması yemek kazana ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına, bu sayede sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine, çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine işaret eder.

Kahve falında cennetten bahsetmek çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, kendi işini kuracağına, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında cennetlik olduğunu duymak kardeşiyle arasındaki sıkı muhabbetin bozulacağına, yakın bir zaman içinde yaptığı bu şeyden pişman olup etrafındaki insanları bu konuda çok uyaracağına alamet eder.

Kahve falında cennette huriler görmek uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine, maddi durumun düzeltileceğine inanılır.

Kahve falında cennete girmek büyük bir proje ortaya koyacağına, başına üzüntüye neden olacak olaylar geleceğine delalettir.