Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kendinde sakal görmek

Kahve falında kendinde sakal görmek kişinin kafasının rahat edeceğine, çok büyük başarılar elde edeceğine, parasal olarak büyük bir kazanç elde edileceğine, zor günler geçirileceğine, sorunların günden güne artacağına, hayatının yoluna gireceğine, kendisine inanan ve güvenen insanları yarı yolda bırakmayacağına, içinin huzurla dolacağına, makam ve söz sahibi olacağına tabir olunur.

Kahve falında kendinde sakal gördüyseniz:

  • Uzun zamandır beklediğiniz yaratıcı iş veya aşk karşınıza çıkabilir.

Kahve falında birinin sakal bıraktığını görmek ağız tadını kaçıracak bir ortama girileceğine, ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında suratta sakal görmek iyi geçineceğine ve hep afiyette kalacağına, yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kendini sakal tıraşı yapmak şansın ve kısmetin açık olacağına, her geçen gün başarıların artacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, eline geçen bazı fırsatları çok kısa bir zaman içinde kullanamadığı için yakın bir zamanda elinden kaçıracağına ve bu yüzden karşılaştığı bazı kötü olaylar ile zor durumlara düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında seyrek sakal görmek yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına işarettir.

Kahve falında sakallı kişi görmek bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine, hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine yorulur.

Kahve falında oğlunu sakallı görmek iş açısından da verilen kararların en isabetli şekilde hedefine ulaşacağına, kişinin alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, insanlar arasında yüceleceğine, saygınlık göreceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında usturayla sakal traşı olmak daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, kişinin düşmanlarının varlığına ve onlardan zarar göreceğine rivayet eder.

Kahve falında sakal sıvazlamak gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine, insanlar arasında çok saygın bir pozisyona yükseleceğine işaret eder.