Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kefen görmek

Kahve falında kefen görmek endişe duyulan çeşitli durumlara düşüleceğine, elini attığı hiçbir işte başarı kaydedemeyip, başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine, eğer gören kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına, yol yordam öğretileceğine ve bazı konular hakkında bilinen şeylerin anlatılarak tecrübe sahibi olması sağlanacağına, sorunlarının sona ereceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına, bunun için resmi kapıları zorlamak zorunda kalacağına, daha fazla zenginlik elde etmek için de hak olmayan kararları uygulayacağına, hasret içinde kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kefen gördüyseniz:

  • Aslında çok farklı tespitleriniz veya mantığınız olsa da veya diğerlerinin sözlerinde mantık görmüyor olsanız da, karşı tarafı en azından anlamış gibi görünmenizde fayda var.

Kahve falında ölmüş birini kefene sarılı görmek aile bireyleri arasında çok büyük sorunların yaşanmasına, tartışmaların çıkmasına ve üzüntülü zamanlar geçirilmesine, sebep olacağına, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen çok zor günler geçirileceğine, sorunların son bulacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine işarettir.

Kahve falında kefen dikmek geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına, kazançtan yana kara geçeceğine delalettir.

Kahve falında kefenini hazırlamak sağlıklı, rahat bir hayat süreceğine ve devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birine kefen giydirmek sorunların çalışmaları baltalamayacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, onların bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına delalet eder.

Kahve falında ölmüş birini kefenli görmek bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine, bolluk içinde bir hayat yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yakınını kefenle görmek tövbelerinin kabul olacağına, işinin gücünün de rast gideceğine, işlerin yoluna gireceğine, dertlerin biteceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına işarettir.

Kahve falında mezarlıkta kefen görmek hiçbir şeyin içinde ukde olarak kalmayacağına, zarar edilen işlerin yoluna gireceğine işaret eder.

Kahve falında kendini kefenlenmiş görmek fal sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine, eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine, mutluluğunu çoğaltacağına işaret eder.