Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında düştüğü görmek

Kahve falında düştüğü görmek ancak daha sonra yakın bir arkadaştan alınacak destek sayesinde zorlukların aşılacağına, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, günahlarından tövbe eden kişinin dualarının da kabul olacağına, endişe ettiği konuların gitgide daha iyi bir hal alacağına, kişinin en lüks evlere, arabalara ve topraklara sahip olacağına, sıkıntılarının ve endişelerinin biteceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve çok güzel günler geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında düştüğü gördüyseniz:

  • Söylenenler sizi yıldırmamalı çünkü en karışık anlarda bile olumlu bir çıkış yolu bulabilirsiniz.

Kahve falında arkadan kurt düşürmek sorunların kısa süre içinde biteceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına, işlerini çok iyi yerlere getireceğine, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına delalettir.

Kahve falında balkondan düşecek gibi olmak muradına eremeyeceğine ve kişinin tüm planlarının aksi bir şekilde olacağına, evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine yorulur.

Kahve falında yüksekten düşen insanlar görmek çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kaplama dişin düştüğünü görmek çok güzel ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına, ortak olunan kişi tarafından çok büyük bir zarara uğratılacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında mendil düşürmek sevilen bir kişi ile yaşanan bir tatsızlığı düzeltmek için geç kalındığına, ne kadar çok istenirse istensin hayallerin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine, başının derde gireceğine delalet eder.

Kahve falında yeğeninin düştüğünü görmek kırgınlıklar yaşanacağına, çok büyük insanlar arasına gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kardeşinin çukura düştüğünü görmek bekarlar için de kalabalık bir ailesi olan kişi ile evlilik gerçekleştirileceğine, yaşamının yoluna gireceğine, ihtiyacı olan çarelerin, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına rivayet eder.

Kahve falında kocasının balkondan düştüğünü görmek işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına, işlerin büyüyeceğine işaret eder.