Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında farenin görmek

Kahve falında farenin görmek kötü günler görüleceğine, sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, kendisini ve başarılarını kıskanan insanlarla tartışma yaşayacağına, eğer kötü dönemdeyse de bu durumun bir süre daha süreklilik göstereceğine, elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine, sorunların kısa bir sürede çözüm bulacağına, yaşanan tartışmaların sona ereceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, iş hayatında makam sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında farenin gördüyseniz:

  • Bazı konuları zorlamak aslında niyetlenilmemiş olan pek çok sonuç doğurabilir.

Kahve falında fare deliğini kapatmak çok iyi bir kazanca sahip olduğuna ve bu sayede maddi olarak çok fazla sıkıntı yaşamayacağına, kazancını birkaç kat arttıracağına delalet etmektedir.

Kahve falında siyah ve beyaz fare görmek kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine ve şansının da kapanmayacağına, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında farenin doğurduğunu görmek elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına, atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına işarettir.

Kahve falında fare tarafından kovalandığını görmek verilen bir karar doğrultusunda hareket edilmemesinden ötürü çok büyük bir zarara uğranacağına ve rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine inanılır.

Kahve falında fare tarafından ısırıldığını görmek sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına, yaptığı her işle yöneticilerinden takdir alacağına inanılır.

Kahve falında araba içinde fare görmek çalıştığına değeceğine, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, özellikle de maddi anlamda rahatlayacağına işarettir.

Kahve falında fareyi evde görmek yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, eş dost ya da akrabalardan biri ile ortaklık kurulacağına işarettir.

Kahve falında farenin içine girdiğini görmek aile içinde bir süre ağız tadının olmayacağına, yaptığı bir çalışma sonucunda işlerinin düzeleceğine işaret eder.