Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kum üstünde oturmak

Kahve falında kum üstünde oturmak elini eteğini her şeyden çekeceğine, hiç beklemediği bir yerden para geleceğine, fal sahibinin gireceği büyük bir iş sayesinde hiç beklemediği bir anda bir miktar hayırlı paraya ve mala kavuşacağına, keyfin kaçacağına, ağız tadının ve moralin bozulacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların yaşanacağına, kötü olayların meydana geleceğine, sevilen bir kişi ile kurulan ortaklığın bozulacağına, hayatını yeni bir şehirde kurmaya çalıştığı halde çok zorluk yaşayacağına, hanesinde mutluluk ve sevginin hüküm süreceğine, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine alamet eder.

Kahve falında kum üstünde oturmak gördüyseniz:

  • Olaylara olumlu yaklaşmanız durumunda daha olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Kahve falında kum üstünde oturmak çirkin amellere, elinde bulunan paranın boşa gideceğine, maddi olarak çok büyük zorluklarla karşılaşacağına inanılır.

Kahve falında kumun üstünde oturmak elinin bolluğa kavuşacağına, işlerinin aksayacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kumda oturmak işlerinin açılacağına, kazancının artacağına, hayatının da düzene gireceğine, zorlukların ortadan kaldırılacağına alamet eder.

Kahve falında kum üzerinde oturmak çok karlı yatırımlar yapacağına, işlerinin zarara uğrayacağına işarettir.

Kahve falında kum üstünde yatmak aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, yarınlara olan inancından da hiçbir zaman ödün vermeyeceğine delalet eder.

Kahve falında üstünde kum görmek çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, azla yetinmek zorunda kalmayacağına inanılır.

Kahve falında kumun üstünde yatmak sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, iş hayatı içinde istenmeyen sorunlar yaşanacağına, daha büyük başarılar kazandıracağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında kumun üstünde kaymak çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, zorlanacağına, sıkıntıya düşeceğine yorulmaktadır.