Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında şeffaf naylon görmek

Kahve falında şeffaf naylon görmek huzura ve rahata kavuşacağına, kendine olan özgüvenine kavuşacağına, hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, malının ve parasının çoğalacağına, yeni çalışmalara girişileceğine, yüklü siparişler alacağına, çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine, kariyer sahibi olacağına rivayet eder.

Kahve falında şeffaf naylon gördüyseniz:

  • Evli bir insansanız, evinizde mutlu bir olay yaşayabilirsiniz.

Kahve falında şeffaf naylon görmek eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masabaşı bir işe girileceğine, sevap işleyeceğine, dua alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında şeffaf beyaz elbise giymek hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında şeffaf solucan görmek hasretin biteceğine, istenilen bir eşyaya, mala ya da bir ziynet eşyasına sahip olunacağına, hastalığının düzeleceğine, en kısa zamanda ayağa kalkacağına alamet eder.

Kahve falında şeffaf deniz görmek sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalınacağına rivayet eder.

Kahve falında şeffaf bardak görmek girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine, borçlarının hafifleyeceğine işarettir.

Kahve falında şeffaf renk görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine ve işlerinin açılacağına, daha kötü günler yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında şeffaf görmek sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine, hiç istemediği olaylar ile karşılaşacağına inanılır.

Kahve falında şeffaf terlik görmek kazancın gittikçe artacağına, çok sıkıntılı bir hal alacağına tabir olunur.