Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tırnak soymak

Kahve falında tırnak soymak ruhsal olarak da bir uyanış hali içinde olunacağına, esenliğe kavuşacağına, çıkacağı bir yolculuktan büyük bir sorunla döneceğine, alınteri ile kazanılan paranın hayırlı bir iş için bir kenara konulacağına, daha fazla gelire kavuşacağına, işlerindeki sorunların ortadan kalkacağına, kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına, gözyaşının kuruyacağına, borçların kolaylıkla kapanacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine işarettir.

Kahve falında tırnak soymak gördüyseniz:

  • Biraz evin dışında vakit geçirmek size iyi gelebilir.

Kahve falında tırnak soymak atılacak adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine, bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine delalet eder.

Kahve falında insan derisi soymak maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, bir sebeple insanlarla arasına sürekli mesafe koyacağına ve kötü duruma düşebileceğini bile bile yalnız kalmayı tercih edeceğine delalet eder.

Kahve falında soğan soyduğunu görmek sorunların en kısa zamanda çözüm bulacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine, onlara hayrının dokunacağına yorulur.

Kahve falında domates soymak uykusuz geceler yaşayacağına ve işlerinde bir türlü doğru kararları veremeyeceğine, manevi olarak çok yıpranılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında birinin patates soyduğunu görmek refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine rivayet eder.

Kahve falında ölünün derisini soymak bir sebeple kendisini çok üzeceğine, eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine, çok uzun zamandan beri yaptığı işte çeşitli sorunlar yaşayacağına, rahat geçinerek yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında yumurta soyduğunu görmek fesatlıklar içinde kalınacağına, şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına yorulur.

Kahve falında banka soymak ve yakalanmak büyük tartışmaların yapılacağına, kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine, çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına rivayet eder.