Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sarılı halı görmek

Kahve falında sarılı halı görmek rahatlığa ve esenliğe kavuşacağına, gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı işler sayesinde çok dikkat çekeceğine, iş hayatı içerisinde çeşitli atılımlar yapacağına, ruhunu daraltan, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, devlet işleri ile ilgili mahkemelik durumlar yaşayacağına ve başının derde gireceğine, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, elindekileri kaybedeceğine, yokluk içine düşeceğine, rızkında ve malından olacağına, hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine inanılır.

Kahve falında sarılı halı gördüyseniz:

  • İnsanlara daha fazla anlayışlı davranıyorsunuz.

Kahve falında sarılmış halı görmek gerekli önlemleri alarak kendisine zarar vermek isteyen kişileri kendinden uzak tutacağına, kazancın ve malın günden güne daha da artacağına işaret eder.

Kahve falında sarı renkli halı görmek şan şöhret, itibar kazanacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine delalet eder.

Kahve falında halıya sarılmak işlerinin ters gideceğine, sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına ve daha büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında sarılı halı görmek emeklerin zayi olacağı durumlar yaşanacağına, konuşmaz olacağına, yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını da kaybedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sarı halı görmek işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, iş hayatında çok büyük kar edileceğine işarettir.

Kahve falında başkasının halısını yıkamak sosyal hayatında da mutlu olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından arınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında toplanmış halı görmek makam, güç, mal ve mülk sahibi olacağına, kıtlığa ve yokluğa düşeceğine rivayet eder.

Kahve falında beyaz halı yıkamak çok huzurlu bir ortama kavuşacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, insanlar arasında barışın sağlanacağına, küslerin ve kırgınların barışacağına, çok büyük bir mutluluğa erileceğine, dileklerinin gerçekleşeceğine alamet etmektedir.