Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında türkçe konuşmak

Kahve falında türkçe konuşmak ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, eline geçen fırsatları bu sayede çok hayırlı işler için kullanacağına, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, içine düşen fesada yeniliceğine, aklına giren şeytana uyacağına, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, boş kuruntularla uğraşacağına, stresli bir ortama gireceğine, borçsuz, maddi sorunlar olmadan, zengin bir hayata sahip olunacağına, günahların affedilmesine, hatalardan tövbe etmeye yorulur.

Kahve falında türkçe konuşmak gördüyseniz:

  • Dış etkenlerden fazlaca etkilenmeniz yüzünden yüzünden ruhsal sağlığınız tehlikeye girebilir.

Kahve falında türkçe konuşmak kafasını toparlayamayacağına, yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine ve kendisine ne daha az ne de daha fazla kazandırmayacağına delalettir.

Kahve falında dolar ve türk parası görmek moral ve motivasyon konusunda uzun zamandan beri yaşanan sıkıntının sona erdirileceğine, ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine inanılır.

Kahve falında toz türk kahvesi görmek işinin gücünün rast gideceğine, kazancının artacağına, şükredeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında türkiye haritasını görmek yanlışa düşmeden, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine, kendisine kefil olan tanıdıklarını da zor durumda bırakacağına inanılır.

Kahve falında türk kahve yapmak hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına ve tüm planlarının alt üst olması nedeniyle mesleğinde gözden düşeceğine işaret eder.

Kahve falında türk kahve görmek zararların daha çok çalışmayla telafi edileceğine, ilerleyemeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sütlü türk kahvesi görmek çaresiz ve üzgün hallere düşeceğine, çok büyük fırsatları kaçıracağına işarettir.

Kahve falında türk kahvesi pişirdiğini görmek akrabaların ve arkadaşların çok sevineceği bir işe girileceğine, her türlü yaşam isteğinin kolayca karşılanacağına delalettir.