Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında karaca görmek

Kahve falında karaca görmek iş hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, kazancı bol işlerle uğraşıp, hayırlı işler yapacağına, çok sıkıntı çekilmiş olan konularda rahata ereceğine, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına, fal sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına, gittiği yolda kendisini ispatlayacağına, sorunlarından kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine, huzurunu ve ağız tadını yitireceğine delalet eder.

Kahve falında karaca gördüyseniz:

  • Bazı münakaşalar yapabilir, dargınlıklar yaşayabilirsiniz.

Kahve falında karaca erik yemek işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, alışveriş yapacağına ve eğleneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında karaca yavrusu görmek bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına, devlete hizmet etmeye delalettir.

Kahve falında karaca görmek ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, işlerinin başarılı olacağına, kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında karaca erik görmek helal rızık yiyeceğine, büyük bir zenginlik elde edileceğine ve insanlar arasında sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına işarettir.