Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gölcük görmek

Kahve falında gölcük görmek amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine, refahının ve varlığının artacağına, arsız, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına, böylece hayatından memnun olacağına, umutlarının boşa çıkmayacağına, çekilen sıkıntıların karşılığını en iyi şekilde alacak olan fal sahibinin dertsiz bir sürece gireceğine, maaşta azalmaya veya işten çıkarılmaya yorumlandığı gibi, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, başarılarının artacağına, işlerinin düzeleceğine yorulur.

Kahve falında gölcük gördüyseniz:

  • Bazı plan veya projeler planladığınızdan daha fazla zaman alabilir ya da yorucu olabilir.

Kahve falında göl temizlemek mutlu olacağına ve güleceğine, endişelerin sona ereceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına işaret eder.

Kahve falında göl içinde yürümek bundan sonra her şeyin daha iyi olacağına, dertlerin günden güne artacağına, iş hayatında sorun yaşanacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine delalet eder.

Kahve falında gölde yüzenleri görmek kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına, emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında göle balık atmak trend olan bir markanın başına geçileceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına, yapacağı hatalar yüzünden canının sıkılacağına delalet eder.

Kahve falında gölde abdest almak ekmeğine, onuruna ve şerefine leke süreceğine, en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gölden su doldurmak sorunlarından kurtulacağına, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, aile bireyleri ile hiç yoktan yere tartışma yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çamurlu göle girmek bazı radikal kararlar alınacağına, fal sahibinin hayatından razı geleceğine, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gölde sandala binmek arzu ve isteklerine de hasret bırakacağına, mutlu olmanın yollarını bulacağına, rahata ereceğine alamet eder.