Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bebeğe görmek

Kahve falında bebeğe görmek fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine ve çok daha iyi fırsatlar ile karşılaşacağına, çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, girdiği bir ortaklıkta uzunca bir süre aldatılacağına, hayatından ve şansından yana razı geleceğine, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bebeğe gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kimselerin haklı talepleri bile size büyük bir haksızlık gibi görünebilir.

Kahve falında bebek görmesine gitmek maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine, tövbe etmeye delalet eder.

Kahve falında üçüz bebek sahibi olmak işlerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, fal sahibinin geçim sıkıntına düşüp, başını borçlardan kaldıramayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bebekle yüzmek sevdiği kişiden ihanet göreceğine, çok mutlu olacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine yorulur.

Kahve falında bir bebeğin öldüğünü duymak maddi ve manevi durumlarının günden güne daha kötü bir hal alacağına, sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında süt içen bebek görmek yönetici olacağına, orada meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına işaret eder.

Kahve falında dişli yeni doğmuş bebek görmek hayırlı bir yola girmeye, bol bol dua almaya, korkularından, kötü duygularından arınacağına ve Allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine yorulur.

Kahve falında bir bebeği büyümüş görmek daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine tabir olunur.

Kahve falında uzun bebek görmek sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, daha saygın ve yüksek bir noktaya geleceğine delalettir.