Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bira kusmak

Kahve falında bira kusmak sıkıntılarının biteceğine, parasının ve malının çoğalacağına, haneye dertlerin gireceğine , hatalı yollara gireceğine, yasaklı ve günahlı işler yapacağına, çevresindeki kişileri de araya sokarak destek olacağına, verilen emeğin karşılığının alınamamasından ötürü çok büyük üzüntü duyulacağına, insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına ve sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, eğleneceğine, keyifleneceğine ve zevki sefa içinde olacağına, ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine, kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine, her türlü onur, şeref ve haysiyetin artacağına, sağlık problemleri yaşamayacağına rivayet eder.

Kahve falında bira kusmak gördüyseniz:

  • Sabırsızlanma eğilimi içine girebilirsiniz.

Kahve falında bira kusmak kem gözlü insanların uzaklaşacağına, ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına ve bu olaylardan çok etkilenileceğine rivayet eder.

Kahve falında bira içip kusmak karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bira şişesi toplamak askıda kalan işlerini nihayete erdireceğine, bazı kimselere haksızlık edeceğine, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına işarettir.

Kahve falında bira şişesi kırmak etrafınızda size olan düşmanlığını saklamayacak kişiler olacağına, olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bira içen birini görmek çok hayırlı ve başarılı gelişmeler yaşanacağına, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine işaret eder.

Kahve falında bira içmek sarhoş olmak tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde yeni işlere girileceğine, mutluluğunun katlanacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sevgiliyle bira içmek haneye nifak gireceğine, zarar etmeyeceğine, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına alamet eder.

Kahve falında arkadaşını bira içerken görmek rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına alamet etmektedir.