Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kocasının zina ettiğini görmek

Kahve falında kocasının zina ettiğini görmek gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine, varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına, kendisine şans, mutluluk, başarı, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine, rakipleri mağlup edeceğine, makam sahibi olacağına, Allah’ın izni ile sorunların tamamen son bulacağına, dileklerin yerine geleceğine, tövbelerin kabul olacağına, yolculuğa ve bununla erişilecek hayra yorulur.

Kahve falında kocasının zina ettiğini gördüyseniz:

  • Kişisel şüphelerinizi bir yana bırakıp kendinizden emin olmanız gerekiyor.

Kahve falında kocasının zina ettiğini görmek müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, hafifleyeceğine, kendisini üzen ve kıran şeyleri kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, uğradığı zararların telafi edileceğine işarettir.

Kahve falında kocanın zina yaptığını görmek hayatının istediği gibi yürüyeceğine, her zaman evlatları arasında ayırım yapan bir aileye sahip olmak yüzünden güvensiz biri olacağına yorulur.

Kahve falında kocasını zina yaparken görmek hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, eşi tarafından her zaman hürmet göreceğine tabir olunur.

Kahve falında kocasının zina yaptığını görmek yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına ve bir daha da bu fırsatları hayatı boyunca elde edemeyeceğine inanılır.

Kahve falında başkasının zina ettiğini görmek sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde atlatacağına, olanaklarının eskisinden çok daha iyi olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında birinin zina ettiğini görmek falı kapatan kişinin, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine rivayet eder.

Kahve falında zina ettiğini görmek işlerin daha iyi bir hal alacağına, sıkıntıların sona ereceğine, kardeşlerin birbirine destek vereceğine işarettir.

Kahve falında karısının zina ettiğini görmek kişinin eski yaşantısına dönerek yeniden mutlu günlerin keyfini sürmeye başlayacağına, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine işaret etmektedir.