Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mor top görmek

Kahve falında mor top görmek şartlar ne olursa olsun asla yolundan ve hedeflerinden vazgeçmeyeceğine, kendisi için sürpriz gelişmeler olacağına, kişinin tüm kötülüklerden, kazalardan ve belalardan korunacağına, bir sebeple iş hayatını çok kötü etkileyecek ve yüklü miktarda zarara yol açacak bir sorun yaşanacağına, akrabaların vereceği destekler sayesinde mutlu olunacağına, fal sahibinin başarısız olması nedeni ile kazancının eksileceğine, elinin darlık içinde kalacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, yılların emeği olan sermayesi ile iş hayatında edindiği bilgileri bir araya getirerek, cesaret ve inançla hareket edeceğine işarettir.

Kahve falında mor top gördüyseniz:

  • Hayatınız boyunca belli modellere veya kurallara bağlı kalmış olsanız da, her zaman farklı yaklaşımlarla da ilerlenebileceğini biliyorsunuz.

Kahve falında mor top görmek elindeki işi rayına oturtacağına, eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına delalet eder.

Kahve falında yırtık top görmek parasal anlamda rahat edeceğine, kısa süreli de olsa büyük bir başarı kazanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında büyük top görmek uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine, uzak bir yerden kötü haberler geleceğine, bu yüzden aile hayatında çok büyük bir üzüntü yaşanacağına, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına rivayet eder.

Kahve falında elle top oynamak sorunların bu sayede çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ortadan kalkacağına, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına tabir olunur.

Kahve falında top yakalamak bereketin çoğalmasına, rızkın artmasına, neşesini ve ağız tadını yitireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında elma toplayıp yemek sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, sevdiği kişileri çok üzeceğine inanılır.

Kahve falında kaleye top atmak daha çok kazanç elde edeceğine ve sevdiği kişilerin ve yardıma muhtaç insanların yardımına koşacağına, zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçirileceğine, endişe duyulacak bazı olaylar yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yeşil erik toplarken görmek çok kötü durumlara düşeceğine, kısa vadedeki bütün hedeflere ulaşılacağına alamet etmektedir.