Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında halı kestirmek

Kahve falında halı kestirmek yardım severliği sayesinde elinden geleni yapacağına, kurulan bir ortaklık içinde yaşanan sorunlardan ötürü büyük bir kavganın ya da tartışmanın yaşanacağına, ailesini kaybedeceğine, işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine ve bir daha toparlanamayacağına, yardım ettiği bir kişi tarafından çok büyük bir zarara düşürüleceğine, kazancın arttırılacağına, kişinin çevresinde zenginliği ile nam salacağına, kendisi ve ailesi için önemli sevaplarda bulunup hayırlar işleyeceğine, hayata karşı zayıf davranmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında halı kestirmek gördüyseniz:

  • Özel veya iş hayatınızda ek görev veya sorumluluklar söz konusu olabilir.

Kahve falında halıyı kestiğini görmek dünya nimetlerinin en hayırlılarından daha fazla istifade edeceğine, dertlerin günden güne daha da artacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında halı kestiğini görmek sorunlarının ve sıkıntılarının kalmayacağına, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında halı kestirmek rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına, kıskançlık yapan bir kişi ile tartışılacağına delalet eder.

Kahve falında saçlarını kısa kestirmek her geçen gün mesleğinde ilerleyeceğine ve deneyim kazanarak uzman olacağına, böylece hayırlı bir yola girileceğine, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında başkasının saç kestirdiğini görmek mutsuz olacağına, endişelerin sona ereceğine delalet eder.

Kahve falında saçlarını kısacık kestirmek her zaman hakkına sahip çıkacağına, yeteri kadar sağlıklı ve rahat olacak aşamaya yakın bir zamanda geleceğine inanılır.

Kahve falında fare kestiğini görmek sevinçli haberler alınacağına, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine, kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine yorulur.

Kahve falında birine saç kestirmek kimseye minnet etmeyeceğine, çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına ve sorunların her gün biraz daha derinleşeceğine delalet etmektedir.