Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kek almak

Kahve falında kek almak üstünlük elde edeceğine, öz güven kazanacağına, hayal ettiği bazı şeylere hiçbir sorun yaşamadan kavuşacağına, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, eğer bu şekilde hareket ederse çok büyük kazançlar elde edeceğine, etrafındaki bazı insanlar tarafından ihanete uğrayacağına, kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına, ortağından ayrılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kek almak gördüyseniz:

  • İnsanlarla iletişim içinde olmanız kendinize yeni bir yön vermenizi sağlayacak tecrübeler edinmenizi ya da seyahatlere çıkmanızı sağlayabilir.

Kahve falında kek istemek diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına ve gereken kişilere gereken cezaların verileceğine, hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına işarettir.

Kahve falında kek poğaça görmek girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kek yapmak ve yemek özlem ve hasret çekeceği günlerin çok uzun süreceğine, bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine inanılır.

Kahve falında siyah kek görmek maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine ve ne zaman başları sıkışsa insanların yardımına koşacağına, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına rivayet eder.

Kahve falında ıspanaklı kek görmek yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına, ağlayacağına, strese gireceğine yorulur.

Kahve falında çikolatalı kek görmek geleceği ile ilgili olarak doğru kararlar alacağına, yaşamındaki engellerin kalkacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, hayatı boyunca hep başarılı olacağına, zorluklar karşısında başını her daim dik tutmayı bileceğine inanılır.

Kahve falında kek aldığını görmek çok mutlu olacağına, sevineceğine, sevinçli ve güzel bir haber almaya delalet eder.

Kahve falında kek pişirmek her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına, önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına delalettir.