Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ıslak tişört görmek

Kahve falında ıslak tişört görmek çok ağır ve zor işleri daha kolay ve kısa zaman içinde yapacağına, maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine, sayılan ve sevilen bir kişi olunacağına ve üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına ve kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına, refahının ve varlığının artacağına, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, kişinin rahat edeceğine ve daha kolay bir hayata kavuşacağına, Allah’ın izni ile sorunların tamamen son bulacağına yorulur.

Kahve falında ıslak tişört gördüyseniz:

  • Parasal konuları nasıl yönettiğiniz fark yaratmanızı sağlayabilir.

Kahve falında ıslak tişört görmek verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulması için artık ona göz kulak olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tişörtünün yırtıldığını görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, birçok konuda daha dikkatli olunacağına ve emek veren kişilerin istediği şeyler için alınteri döküleceğine yorulur.

Kahve falında tişörtü ters giymek işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına, diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mor tişört giymek aile içinde de tartışma yaratacak kararlar alınacağına, sıkıntı dolu bir projenin altından kalkılacağına delalet eder.

Kahve falında turuncu renk tişört görmek zarar edeceği bir çalışmaya girmek zorunda kalacağına, kazancının bu kişi tarafından gizli gizli azaltılacağına rivayet eder.

Kahve falında tişört ters giymek suçlamalardan aklanılacağına, daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına, Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine rivayet eder.

Kahve falında tişört satın almak karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında tişört değiştirmek hayatına renk, eğlence, neşe, geleceğine, başarılarının daim olacağına, çok büyük hayalleri olduğuna, bu hayalleri gerçekleştirmek için çok büyük çaba göstereceğine tabir olunur.