Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında zehirli yılan görmek

Kahve falında zehirli yılan görmek çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına ve var olan borçlarının kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, büyük kazançlar elde edeceğine ve kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı çalışmalar yapacağına, ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına, sorunlarının yakında biteceğine, zevki sefa içinde olacağına, işlerin artacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında zehirli yılan gördüyseniz:

  • Duygusal konu veya durumlar işlerinize karışırsa ilerlemeniz yavaşlayabilir.

Kahve falında zehirli yılanlar görmek bilgili, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine yorulur.

Kahve falında zehirli sarı yılan görmek sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına, haram yollardan mal sahibi olunacağına delalettir.

Kahve falında yılandan zehirlenmek çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına delalettir.

Kahve falında zehirli yılan tutmak elinde bulunan imkânları karşısına çıkan bazı sorunlardan ötürü kaybedeceğine, makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine işaret eder.

Kahve falında yılan zehiri içmek sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, resmi işlemlerinde büyük kolaylıklar yaşayacağına yorulur.

Kahve falında yılan zehiri görmek sahip olacağı zenginlik sayesinde çok büyük bir huzura kavuşacağına, hastalıkların sona ereceğine ve sağlıklı günlerle beraber huzurun da artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında zehirli yılan görmek rızkın ve kazancın artacağına, dünya nimetlerinin de daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, mutluluktan, bolluktan, paradan, rızıktan, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine rivayet eder.

Kahve falında zehirli yılan sokması görmek çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına, kendi işinin sahibi olacağına delalet etmektedir.