Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında burnumu görmek

Kahve falında burnumu görmek yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, güzel bir haneye sahip olunacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, işlerin açılacağına, şimdiye kadar yaptıkları için çok üzgün ve pişman olduğunu söyleyeceğine, elinin kolunun bağlanacağına, kendisini çok çaresiz ve çözümsüz hissedeceğine, ailenin dağılmasına veya ciddi hasar görmesine, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine, çok büyük zararlar edeceğine, çok daha büyük sorunlar yaşayacağına, deyim yerindeyse arapsaçına döneceğine delalet eder.

Kahve falında burnumu gördüyseniz:

  • Meslektaş, müşteri ya da diğer yakınlarınızla farklılıklarınızı görmezden gelebilirseniz huzuru yakalayabilirsiniz.

Kahve falında burnunu yaptırmak fırsatların daha büyük getirileri olacağına, zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında başkasının burnunu silmek rızkının kesileceğine, güzel günlerinin geride kalacağına, işlerinde hiç ummadığı bir anda büyük bir sorunla karşılaşacağına, eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında burnuna sinek kaçmak anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına alamet eder.

Kahve falında başkasının burnunun büyüdüğünü görmek aydınlık günlerin karanlığa dönüşeceğine, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına ve kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına, bu sayede de geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine delalettir.

Kahve falında burnundan kan geldiğini görmek uğradığı zararı telafi etmek için aldığı borçları ödeyememesi üzerine borçların katlanacağına, yaşayacaklarının ağırlığının altında kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kendi burnunun kanadığını görmek başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, hayattan alınan zevkin daha da artacağına, hayat daha olumlu bakılacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çocuğunun burnunun kanadığını görmek türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına ve bir anda büyük kazanç getireceğine, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında burnundan kıl çıkarmak kazancın ikiye katlanacağına, neşesinin, huzurunun, ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına delalet eder.