Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında vefat görmek

Kahve falında vefat görmek etrafındaki kişiler ile çok sorun yaşayacağına, yapılan bütün işlerde kazanç sağlanacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, çok kötü durumlara ve istenmeyen zararlara engel olacağına, işlerinin zarara uğrayacağına, özellikle kendisine kalan mirasla ilgili sorunlar yaşayacağına, kendisini çok zor durumların içinde bulacağına, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, çok büyük kazançlar getireceğine, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına delalet eder.

Kahve falında vefat gördüyseniz:

  • Bazı olaylar beklediğiniz gibi ilerlemeyebilir.

Kahve falında babasını vefat etmiş görmek mutlu ve sağlıklı olacağına, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında vefat eden birini uzun boylu görmek duygularının karşılığını alamayacağına ve tutulduğu kara sevda nedeniyle uzun süre kendine gelemeyeceğine, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında vefat eden anneyi görmek çok büyük sıkıntılar çekileceğine, geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına tabir olunur.

Kahve falında vefat etmis birine sarilmak sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, sorunların tamamen biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında vefat etmiş amcayı görmek kazandıklarının tadını çıkaracağına, mal varlığında kayıplar yaşayacağına ve para kaybedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında vefat eden abiyi görmek kendisine ihtiyacı olduğunu söyleyen birine elinden gelen en iyi şekilde yardım edeceğine, problemlerini çözeceğine ve kendisine dert olan şeylerden kurtulup, huzur bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında vefat etmiş babaanneyi görmek iş arayan bir kişiye iş imkanı sağlanacağına, verilen kararların bir türlü hayata geçirilemeyeceğine, uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine ve üzüntü durulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında vefat eden biri için ağlamak sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine, kişinin madden ve manevi olarak mutlu ve hane halkıyla beraber huzurlu bir hayat süreceğine işaret eder.