Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında beyaz elbise giyen birini görmek

Kahve falında beyaz elbise giyen birini görmek sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, birçok kişinin yapması gereken işin altında kalınacağına, uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine, almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına, çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına, hayatın kişinin yüzüne güleceğine, kendisine istediklerini nasip edeceğine, rızkının artacağına, paslı bir çiviye basabileceğine, şansının ve kısmetlerinin bol olacağına delalettir.

Kahve falında beyaz elbise giyen birini gördüyseniz:

  • Kendi işinizi yapmaya başlayabilir, evden çalışabilir ya da sanatsal işlere ilgi duyabilirsiniz.

Kahve falında siyah ve beyaz elbise giymek hayırlı adımlar atılacağına, yıkılacağına, üzüleceğine rivayet eder.

Kahve falında beyaz açık elbise giymek hasret çekenlerin birleşeceğine, asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına, bazı sorunlarla uğraşılacağına alamet eder.

Kahve falında beyaz ve mavi elbise giymek hatalı ve kusurlu işler yapacağına, başkalarının hakkına giz dikip, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz dikeceğine, çok zor bir yoldan geçeceğine yorulur.

Kahve falında beyaz elbise satin almak ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, kişinin istediği kariyere de sahip olmayı başaracağına inanılır.

Kahve falında anneyi beyaz elbiseyle görmek kardeşiyle arasındaki sıkı muhabbetin bozulacağına, bir sebeple çok büyük bir beklenti içine gireceğine, ancak bu beklentinin yakın bir zaman içinde boşa çıkacağına delalettir.

Kahve falında beyaz elbiseli hoca görmek işlerin kara geçeceğine, maddi anlamda büyük kayıplar verileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz elbiseyle denize girmek güven kaybına uğrayacağına, ruhsal olarak büyük bir sorunla karşılaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz elbise aldığını görmek ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine, her işinde iyilikle karşılaşacağına ve hastalık çekmeden, yaşlılığında da rahat edeceğine işaret eder.