Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yurtdışına yerleşmek

Kahve falında yurtdışına yerleşmek çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, engellerin ortadan kalkacağına, iş hayatında ya da sosyal hayat içinde yaşanan düşmanlıkların biteceğine, borçları nedeni ile hapislik durumlar yaşayacağına, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde kullanacağına, kişinin sıkıntılı, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine, hayırlı kazançlar elde edileceğine ve mutlu bir beraberlik yaşanacağına inanılır.

Kahve falında yurtdışına yerleşmek gördüyseniz:

  • Yeteneklerinizi daha iyi değerlendirebileceğiniz yönlere kaymalısınız.

Kahve falında yurtdışına yerleşmek emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine, makamının artacağına, sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine rivayet eder.

Kahve falında yurda yerleşmek yüzünün de güleceğine, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, dertlerin, sıkıntıların, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına rivayet eder.

Kahve falında başkasının evine yerleşmek yaşanan sorunların bu sayede bir anda ortadan kalkacağına, birlikte kâh ağlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında başka bir eve yerleşmek mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, böylece istediği kadar kazanca ve mala sahip olacağına tabir olunur.

Kahve falında köye yerleşmek ancak yakın bir zaman içinde işlerinin düzeleceğine, işlerindeki karın artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında amerikauya yerleşmek büyük başarılar kazandığı ortaklıklardan birinde hiç istemediği halde bir kırılma yaşayacağına, aile hayatında çok istediği ve uzun zamandan beri hayal ettiği bir mutluluğa ve huzura kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yeni eve yerleşmek şansının yaver gitmesiyle birlikte bir anda yeniden atılıma geçerek kendini toparlayacağına, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine bu sayede hem makamının hem de kazancının artacağına işarettir.

Kahve falında bir yere yerleşmek işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına, pek çok ikiyüzlü insanla bir arada olunacağına işaret etmektedir.