Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında şemsiyenin ters döndüğünü görmek

Kahve falında şemsiyenin ters döndüğünü görmek hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına, hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine, herkesin birbiriyle iyi anlaşacağına, rahatsızlıkların şifa bulacağına, hiçbir güçlükle karşılaşmadan yolunda ilerleyeceğine, aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine, böyle bir zorluk yaşaması halinde vatan hasretine dayanamayacağına tabir olunur.

Kahve falında şemsiyenin ters döndüğünü gördüyseniz:

  • Kendinizi farklı düşünmek için zorlamalısınız.

Kahve falında şemsiyenin ters döndüğünü görmek hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, Allah’ın izniyle hastalık gibi durumlardan şikâyetçi olmayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ayağının ters döndüğünü görmek aile içinde huzurlu ve sakin bir ortamın olacağına, kişinin eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine, çektiği sıkıntıları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına işaret etmektedir.

Kahve falında ayaklarının ters döndüğünü görmek yapılan hatalar ve verilen yanlış kararlardan ötürü iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına, maddi anlamda rahatlamaya işaret etmektedir.

Kahve falında arabanın ters döndüğünü görmek hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine delalettir.

Kahve falında geminin ters döndüğünü görmek işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir dönem geçirileceğine ve gözyaşı akıtılacak ve büyük pişmanlık duyulacak bir karar vermek zorunda kalınacağına rivayet eder.

Kahve falında dünyanın ters döndüğünü görmek dileklerinin de kabul olacağına, eşiyle arasına nifak sokulacağına ve kişinin kendisini ifade etmekte çok zorluk çekeceğine işarettir.

Kahve falında ayakkabının ters döndüğünü görmek büyük kazançlar elde edeceğine, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında şemsiyeyi ters görmek hanesinde bolluk ve bereket olacağına, huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine işarettir.