Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında insan görmek

Kahve falında insan görmek yaşadığı yerin güzelleşeceğine, çaresizliklerine ve çözümsüzlüklerine çareler ve çözümler bulacağına, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine, maddi ve manevi olarak ferahlık yaşanacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, bazı sorunlar ile karşılaşacağına inanılır.

Kahve falında insan gördüyseniz:

  • Uyarıcı sinyallere kulak vermekte fayda var.

Kahve falında suda insan boğmak emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine, gereksiz bir kıskançlık yüzünden eşiyle tartışacağına, yaptığı iyiliğe karşılık kötülük göreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında küs olduğun insanla sarılmak gitmediği yerlere gideceğine, olumlu gelişmelerle ve enerjisi yüksek kimselerle karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında sevdiğin insana sarılıp ağlamak aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında azraili insan gibi görmek iş hayatında bu kişileri yanına almak için elinden gelen herşeyi yapacağına, işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine, kendisini dünya hayatından soyutlayacağına, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve Allah yolunda yürüyeceğine tabir olunur.

Kahve falında insan sevdiğini görmek mutluluğa ve neşeye, sorunlu geçen bir dönemin sona ereceğine, yapılan hataların tekrarlanmayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölü insan konuşmak alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına, sorunların haneden kısa zamanda uzaklaştırılacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine, düşmanların çok üzüleceğine, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına işarettir.

Kahve falında çok sevdiğin insanı görmek çok mutlu olunacağına, başının ağrıyacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tanıdığı bir insanın vefat ettiğini ve buna ağladığını görmek önemli ve saygın birinden yardım alacağına, sıkıntılarının yerini çok mutlu ve sevinçli haberlere bırakacağına delalettir.