Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir arkadaşınızın evlendiğini görmek

Kahve falında bir arkadaşınızın evlendiğini görmek çok mutlu olacağına ve rahata ereceğine, ortaya bazı küçük sorunların çıkacağına, patlama noktasına geleceğine, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine, isteklerin yerine geleceğine, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile birlikte yola çıkacağına, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine, gelirinin azalacağına, gelecek olumsuz bir habere veya işlerin ters gitmesine, borçların artacağına işarettir.

Kahve falında bir arkadaşınızın evlendiğini gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız da renklenebilir.

Kahve falında arkadaşın evlendiğini görmek büyük tartışmaların yapılacağına, kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine, huzurun ve sükûnetin geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında en yakın arkadaşla evlenmek yaşamının olumsuz şekilde etkileneceğine, büyük başarılar kazanacağı ve kendisini çok rahat ve mutlu hissedeceği bir döneme gireceğine inanılır.

Kahve falında iki arkadaşının evlendiğini görmek stresli günler yaşaması yüzünden de moralsiz olacağına, borçların ödeneceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında arkadaşının tekrar evlendiğini görmek kendisine mutluluk ve başarı getirecek yenilik yapacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde yapılacak hayırlı çalışmalar sayesinde son bulacağına işaret eder.

Kahve falında bir arkadaşının evlendiğini görmek üzülüp hayattan elini eteğini çekeceğine, ailesini kaybedeceğine alamet eder.

Kahve falında arkadaşının kocasıyla evlenmek fal sahibinin içine kapanacağına, daha iyi yaşam şartlarına sahip olacağına tabir olunur.

Kahve falında arkadaşının karısıyla evlenmek maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında arkadaşlarının evlendiğini görmek onları gücendireceğine ve çok kıracağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine delalet eder.