Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında aynada gözlerini görmek

Kahve falında aynada gözlerini görmek yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine, güç kaybedeceğine, borçlarının kendisini çok aşacağına, kendisini paralayarak çalıştığı bir işte ortak olduğu kişiden büyük bir darbe yiyeceğine, elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına, düzenin alt üst olmasına ve fal sahibinin zarar edeceğine, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına, geniş bir ev satın alacağına, ailesini de maddi olarak rahat ettireceğine delalettir.

Kahve falında aynada gözlerini gördüyseniz:

  • Kalabalıkların içinden kolayca ayrılıyorsunuz, yeteneklerinizi gösterme fırsatını kaçırmamalısınız.

Kahve falında aynada gözlerini görmek kalbini sıkan durumların ortadan kalkacağına, dünya malı elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında aynada kendi gözünü görmek kişinin evlatlarının artacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine, fal sahibinin bu kişi ile usta çırak ilişkisi yaşayacağına ve bu kişi sayesinde çok büyük başarılar kazanarak çok üst mevkilere geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında aynada gözüne bakmak büyük bir borcun altına gireceğine ve kazancının günden güne azalacağına, hayata sıkı sıkı sarılacak olan fal sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına işaret eder.

Kahve falında aynada göz görmek zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, kötü huylara sahip olan bir kadından uzaklaşmaya ve ayrılmaya işarettir.

Kahve falında aynada gözlerine bakmak maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, hayırlı kişiler ile tanışacağına, bunalacağına, kendini eli kolu bağlı hissedeceğine delalet eder.

Kahve falında ölmüş birini aynada görmek üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, iş hayatında çok kısmetsiz olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ayna hediye etmek resmi işlemlerinde büyük kolaylıklar yaşayacağına, sıkıntısız kazanılacak paraya ve kazancınızın artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında işlemeli ayna görmek sürekli artacak bir sipariş listesi ile koşturacağına, bu bereketin hanesine de yansıyacağına, çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına, işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapılan iyiliklerin karşılığında kötülük görüleceğine yorulur.