Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sürekli taşındığını görmek

Kahve falında sürekli taşındığını görmek giriştiği bütün işlerde sorunlarla karşılaşacağına, kısmetlerin çoğalacağına, rızkın genişleyeceğine, moralinin yerine geleceğine, kurulu düzeninin devam edeceğine, düşmanların yenilgiye uğratılacağına, sorunların çözüleceğine, iş hayatı içinde neredeyse bir sıkıyönetim ilan edeceğine, sürekli bir rahatsızlık içinde olacağına, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sürekli taşındığını gördüyseniz:

  • Bazı konularda meydana gelebilecek iniş çıkışlı durumlar, aşırılıklar veya ani değişiklikler karşısında şaşırsanız da, tolere etmeye çalışmanızda fayda var.

Kahve falında sürekli taşınmak bolluk ve bereket göreceğine, rakiplerini ve düşmanlarını geride bırakacağına inanılır.

Kahve falında sürekli taşındığını görmek sıkıntılardan kurtulup ferahlamaya, hayatı boyunca hep sevileceğine inanılır.

Kahve falında sürekli aynı arkadaşı görmek yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına ve çok zor zamanlar geçireceğine, eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına delalet eder.

Kahve falında sürekli şeytan görmek hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine, çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine ve iş için çok emek verip etrafındaki insanlardan yardım alacağına delalettir.

Kahve falında sürekli koştuğunu görmek en karanlık zamanında elinden tutacağına, özlemlerini bitireceğine ve kesilmeyecek bir kazancı olacağına işaret eder.

Kahve falında sürekli geçmişi görmek elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına ve eline yüklü miktarda kazanç geçeceğine, evlilik yolunda bir adım atılacağına delalettir.

Kahve falında sürekli evlenmek stresini ve yorgunluğunu atacağına, ruhsal olarak etkileneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sürekli banyo yapmak kişinin iyi niyetinin su istimal edildiğini düşünerek kendini çok mutsuz hissedeceğine, kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına, onlarla güzel, keyifli günler geçireceğine delalet etmektedir.