Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birinin eşya taşıdığını görmek

Kahve falında birinin eşya taşıdığını görmek özgüveninin yerine geleceğine, önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına, bolluk içinde bir hayat yaşanacağına, alınacak sevinçli bir haber sayesinde çok güzel günler yaşanacağına, kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine, attığı adımların boşa çıkacağına, çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine ve çok saygın bir kişi olunacağına yorulur.

Kahve falında birinin eşya taşıdığını gördüyseniz:

  • Karşı cinsten çevrenizde sizinle ilgilenen çok sayıda insan var.

Kahve falında eşya taşıdığını görmek doğru hamleleri yapmak için zamanın geldiğine inanan fal sahibinin iş yatırımları yapacağına ya da iş değişikliğine gideceğine, çok büyük paralar ve mallar kaybedeceğine inanılır.

Kahve falında birinin eşya taşıdığını görmek çocuklarıyla gurur duyacağı pek çok başarıya şahit olacağına, şansının kötüye gideceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ev eşyası taşıdığını görmek eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına, kalp kırmayacağına yorulur.

Kahve falında başkasının eşya taşıdığını görmek sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına, bir anda büyük bir borç batağının ortasına düşüleceğine inanılır.

Kahve falında başkasının valiz taşıdığını görmek bahtının da çok parlak olacağına, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına tabir olunur.

Kahve falında kuran taşıdığını görmek ekmeksiz ve parasız kalacağına, rahat şekilde geçineceğine, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sırtında yük taşıdığını görmek uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına, sağlığının da yerine geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ot taşıdığını görmek parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, evlendikten sonra çok mutlu olunacağına delalet etmektedir.