Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ağaçta çağla görmek

Kahve falında ağaçta çağla görmek herkesi hayrete düşürüp, hüsrana uğratacağına, ancak zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına, yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına, makam edineceğine, itibar kazanacağına, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, eğer sorunları varsa en kısa zamanda bu sorunlara çözüm bulacağına ve hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının Allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine, aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine, şans, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ağaçta çağla gördüyseniz:

  • İlişkilerinizi canlandırabilir, güçlendirebilir veya yeni kişilerle arkadaşlık kurabilirsiniz.

Kahve falında yeşil çağla ağacı görmek bazı zevklerinden geri kalacağına, konforunu ve rahatını yitireceğine, canının sağ olacağına işarettir.

Kahve falında ağaçtan çağla yemek hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, hayırlı ve bol kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına alamet eder.

Kahve falında çağla badem ağacı görmek sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine yorulur.

Kahve falında ağaçtan çağla koparıp yemek bunun da kendisi için hayırlı olacağına ve ona mutluluk getireceğine, şansının ve bahtının daima açıkolacağına ve kendisinden yana gideceğine tabir olunur.

Kahve falında ağaçtan çağla toplamak hayatının bu sayede güzelleşeceğine, çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına işaret eder.

Kahve falında ağaçtan çağla koparmak tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına, yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ağaçta çağla görmek parasının azalacağına, haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına, maddi açıdan büyük zarar edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çağla görmek koltuğunun da yükseleceğine, özel duygular besleyeceği kişiden de duygularına karşılık alacağına işaret etmektedir.