Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında damatla dans etmek

Kahve falında damatla dans etmek sevinç gözyaşları döküleceğine, geleceğine düşünerek atacağı adımlarda da istediği sonucu alacağına, sağlık sorunları ile geçen br dönemin kapanacağına, para konusunda da ciddi kayıplar yaşayacağına, ancak daha sonra atılacak adımlar sayesinde çıkacak olan yeni fırsatlar değerlendirilmesi ile çok büyük kazançlar elde edileceğine ve iş hayatında daha büyük adımlar atmak için çok büyük bir özgüvene kavuşulacağına, elindeki parasını yanlış yatırımlarda çarçur edeceğine, sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, en büyük isteklerini yaşama kısmetine ve şansına nail olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında damatla dans etmek gördüyseniz:

  • Öğlen saatlerinde biraz kafanız birşeylere takılabilir.

Kahve falında damatla dans etmek hatalı bir adım yüzünden iş yerinde ihtar alınacağına, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, bu güzel gelişmeler sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eşiyle dans etmek dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına, meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine bu sayede hayallerindeki yaşama kavuşma fırsatı elde ederek her geçen gün çok daha güzel olaylarla karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında yıldızların dans ettiğini görmek askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, başarılı bir insan olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kocasıyla dans ettiğini görmek maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına, ancak fal sahibinin karşısına çıkacak bir kişi sayesinde bu durumu düzeltmek için çok azim göstereceğine alamet eder.

Kahve falında sevgiliyi dans ederken görmek başarıyla geleceğine, huzurlu aile ortamının yaşananlardan dolayı bozulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında karda dans etmek yapılan işten yarar yerine zarar görüleceğine, işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, eşlerin ayrılacağına, yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kendi kendine dans etmek size kötülük düşünen dost görünümlü bir düşmana, büyük savaşların yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında biriyle dans ettiğini görmek işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, ancak durumundan kurtulmazsa kendisini çok bereketli ve güzel zamanlardan mahrum bırakacağına yorulur.