Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında inek boynuz görmek

Kahve falında inek boynuz görmek değişimler sayesinde uzun zamandan beri sıkıntı çeken fal sahibinin, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, rahatsızlık vereceğine, gururlu bir hayat süreceğine, rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine, bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına işarettir.

Kahve falında inek boynuz gördüyseniz:

  • Hedef veya hayallerinizi unutmayın.

Kahve falında inek boynuzu görmek borçların kısa bir zaman içinde kapanacağına, kafasını toplamasına yardımcı olacağına delalettir.

Kahve falında inek boynuzu tutmak sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine, büyük üzüntülere sebep olacak ve hiçbir şekilde hayır getirmeyecek bir ilişkiye başlanacağına delalettir.

Kahve falında boynuzlu inekler görmek elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına, hayırlı kişilerle dostluk kurup çok mutlu olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tek boynuzlu inek görmek hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına alamet eder.

Kahve falında siyah boynuzlu inek görmek eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına, sevilen bir akrabanın ölüm haberinin alınacağına, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine rivayet eder.

Kahve falında inek boynuz görmek hata ve günah işlemekten uzak duracağına, hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına ve elindekilerinin de gideceğine işaret eder.

Kahve falında boynuzsuz inek görmek atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine, hayallerin gerçekleşeceğine ve huzurlu ve mutlu bir aile hayatında kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında boynuzu kırık inek görmek kendisini üzecek ve sıkıntıya sokacak çeşitli durumlar ile karşılaşacağına, aile içinde büyük bir huzur ve mutluluk duyulacağına delalet etmektedir.