Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kendini yüksek bir tepede görmek

Kahve falında kendini yüksek bir tepede görmek etrafındaki insanlar sayesinde içinde bulunduğu sorunlardan çok hızlı ve başarılı bir şekilde kurtulacağına, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine, bir sebeple sıkıntılı durumlara düşeceğine, çok kötü günler geçireceğine, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına, fal sahibin hayatında meydana gelecek olan radikal değişikliklere, sorunların çözülmesi için çok kararlı ve daha çevik davranılacağına, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına, iş hayatında da keza aynı başarıyı devam ettireceğine, sıkıntı ve sorunların başgöstermeye başladığına, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına, düşündüğü bir işte çok geç davrandığı için pişman olacağına işarettir.

Kahve falında kendini yüksek bir tepede gördüyseniz:

  • Sabah saatleri gerginlikler yaşamaya müsaitsiniz.

Kahve falında yüksek binanın tepesinde olmak umutlarının kırılacağına, hidayete erip huzuru bulacağına delalet eder.

Kahve falında kendini yüksek binanın tepesinde görmek hayır getirecek bazı çalışmaların ortaya konulması sayesinde kötü şansın kırılacağına, yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına işaret eder.

Kahve falında birini yüksek tepede görmek çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, yanlış yönde kararlar verileceğine, dertlerin günden güne artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yüksek binanın tepesine çıkmak ekmek kapılarının kapanacağına, gelirin tükeneceğine, ailesinin geçimini sağlayamaz noktaya geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yüksek bir tepeye tırmanmak sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine inanılır.

Kahve falında yüksek bir tepede olduğunu görmek anne ve babasının her zaman başında olacağına, fal sahibinin bunun ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine, yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına delalet eder.

Kahve falında yüksek bir tepeden düşmek problemleri çözerken yakın tanıdıklardan fikir alınacağına, daha önce çektiği çilelerin mükafatını da tez zamanda göreceğine delalettir.

Kahve falında yüksek bir binanın tepesine çıkmak istenmeyen ve maddi manevi büyük zararlara yol açan bir işe kalkışacağına, bu yüzden bütün aile bireyleri ve akrabalar tarafından dışlanacağına ve buna rağmen yaptığı hatalara devam edeceğine, donatacağına tabir olunur.