Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında doğan görmek

Kahve falında doğan görmek kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının da artık geride kalacağına, iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, tatsızlıkların ortadan kalkacağına, düşmanlıkların biteceğine, yaşama sevincine kavuşacağına, rahat ve güzel günler geçireceğine, şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine, sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine, kazancın artacağına tabir olunur.

Kahve falında doğan gördüyseniz:

  • Bazı konuların yeniden yapılandırılması gerekiyor olabilir.

Kahve falında doğan kuşu görmek çok iyi işler ortaya konacağına, bilgisi bulunmayan bazı konularda yeni birşeyler öğreneceğine işarettir.

Kahve falında yeni doğan tavşan görmek sevilen ve aranılan biri haline geleceğine, kötü ve zor günler yaşanacağına, maddi imkânlarının azalacağına, bunalımlı günler geçirileceğine rivayet eder.

Kahve falında doğan ismini görmek kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, kültürlü, çağdaş, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına delalet eder.

Kahve falında doğan görmek İslami olarak da Allah katında sevilen ve sevapları çok olan bir kul olunacağına, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yeni doğan bebeğin dişini görmek kırılan kalplerin tamir edileceğine ve kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına, iş konusunda kısmetin açılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yeni doğan bebek bulmak yalanların ve kırıcı konuşmaların kişiyi yıpratacağına, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yeni doğan torun görmek yakın bir zamanda çok başarılı olacağı bir proje gerçekleştireceğine, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yeni doğan yılan görmek borçları varsa ödeyeceğine, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine işaret eder.