Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölmüş birinin saçını yıkamak

Kahve falında ölmüş birinin saçını yıkamak bir sebeple aile bireyleri arasında kısa süreli bir tatsızlık yaşanacağına, ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde bu durumun kısa süre içinde düzeltileceğine, özellikle de özel hayatında fırtınalar kopacağına, çok büyük ve hayırlı bir karar alınacağına, zamanının daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, kazancının artacağına, maddi olarak eksiye düşüleceğine, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, elinde bulunan imkânların çeşitli sorunlara sebep olacağına, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ölmüş birinin saçını yıkamak gördüyseniz:

  • İnsanlara olan tavırlarınız almak istediğiniz sonuçların olumlu veya olumsuz olmasını birebir etkileyebilir.

Kahve falında şampuanla saç yıkamak kişinin çok istediği bir dileğinden vazgeçerek, kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine, atacağı hatalı adımlar yüzünden uzun süre işlerinin düzelmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında uzun saç yıkamak karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına, müjdeli haberle geleceğine, duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine işarettir.

Kahve falında yeşil sabunla saç yıkamak aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında saçını soğuk suyla yıkamak imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine, büyük zararlara uğrayacağına yorulur.

Kahve falında saçını yıkamak kısa süre içinde çocuk sahibi olacağına, bir sebeple insanlara küsüp kendi başına bir hayat yaşamayı seçeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının saçını yıkamak isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına, işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına inanılır.

Kahve falında boyalı saç yıkamak işlerin günden güne daha da açılacağına, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, her şeyi onunla el ele ve gönül gönüle vererek gerçekleştireceğine, onunla geçirdiği her anının tadını çıkaracağına işaret eder.

Kahve falında sabunla saçını yıkamak kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine, çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına, borçların ödeneceğine işaret eder.