Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir bebeği sahiplenmek

Kahve falında bir bebeği sahiplenmek yardım etmenin bir yaşam biçimi olacağına, mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, hayattan aldığı zevkin ve keyfin de artmasına vesile olacağına, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına, faturalarını ödeyemez olacağına, işe alınacak personellerden istenen verimin alınamaması üzerine yeni arayışlara girileceğine, büyük adımlar atılacağına inanılır.

Kahve falında bir bebeği sahiplenmek gördüyseniz:

  • Katılımcı olmalı, ekip çalışmalarına yatkın şekilde ilerlemelisiniz.

Kahve falında bebek sahibi olmak ve onu emzirmek yorumlanırken, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine işaret eder.

Kahve falında ikiz bebek sahibi olduğunu görmek çevresinde yaşanan ve kendisinin o ana kadar farkında olmadığı bir takım şeylerin ayyuka çıkacağına, yaşanan üzücü olaylardan ötürü insanlardan kısa bir süreliğine kopulacağına tabir olunur.

Kahve falında bebek sahibi olmayı istemek hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, elde bulunan maddi olanakların kaybedileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bebek sahip olmak önemli kararlar alınacağına, kendisini toparladıktan sonra büyük başarılar kazanacağı bir işe imza atacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bebek sahibi olduğunu görmek her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine işaret eder.

Kahve falında başkasının bebek sahibi olduğunu görmek uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine ve güzel bir birlikteliğin başlayacağına inanılır.

Kahve falında üçüz bebek sahibi olmak kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine, ona ön ayak olacak kişilerin karşısına çıkacağına işaret eder.

Kahve falında sahipsiz bir bebek görmek aksi halde büyük bir zarar uğranabileceğine, isabetli adımlar atacağına rivayet etmektedir.