Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında abiyi görmek

Kahve falında abiyi görmek sıkıntılarından kurtulacağına, ardından sevdiği bir kişi ile dünyaevine gireceğine, sorunlarını aşacağına, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına deyim yerindeyse gün yüzü göreceğine, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine, kendisini temizlemek için her fırsatı değerlendireceğine, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine delalettir.

Kahve falında abiyi gördüyseniz:

  • Atacağınız adımlar bir sonraki oyunu şekillendirebilir.

Kahve falında abinin hanımını görmek verdiği sözleri yerine getirmek için uğraşacağına, eşi ve çocukları ile mutluluğunun da daim olacağına inanılır.

Kahve falında anne ve abiyi görmek atılan bütün adımların zarar ettirecek bazı kişiler tarafından adım adım takip edileceğine, yapılan yanlış ortaklıklar neticesinde ticari kayba uğranacağına işaret eder.

Kahve falında vefat eden abiyi görmek işlerin istenmeyen durumlara düşeceğine, tövbelerin amacına ulaşacağına delalet eder.

Kahve falında abiyi hasta görmek yeni bir hayata ve yeni bir işe sahip olunacağına, verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine, zorlukların biteceğine, edilen duaların ve yapılan yardımların Allah katında karşılığını bulacağına rivayet eder.

Kahve falında abi ve dayı görmek miras konularında sıkıntılar çıkacağına, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, rakiplerin işine gelecek bir konuda bazı sırları açıklayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında abiyi sevgili olarak görmek kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine, başka başka yerlere seyahat edeceğine delalettir.

Kahve falında abi öpmek daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına, Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine alamet eder.

Kahve falında sevdiğin bir abiyi görmek sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine, kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına rivayet etmektedir.