Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında imamını görmek

Kahve falında imamını görmek rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, devletle ilgili bazı sıkıntılar çıkacağına, sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına, hafifleyeceğine, iyileşeceğine, ferahlayacağına, kızgınlık duyulan bir konuda sakin bir karar verileceğine, zor zamanların geride kalacağına, kazancının artacağına, emeklerinin karşılığını hak ettiği şekilde alacağına ve yaşamının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine ve eşlerin çok mutlu olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında imamını gördüyseniz:

  • Çarpıcı yardım veya jestler söz konusu olursa kabul etmemek için bahane aramamalısınız.

Kahve falında emekli imam görmek zorlukların günden güne artacağına, kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine alamet olan fal, ruhsal olarak da bir uyanış hali içinde olunacağına inanılır.

Kahve falında siyah cübbeli imam görmek işlerin rast gideceğine, ticaretin açılacağına, ırmağın dibi çamurluysa ve görünmüyorsa şerre yorumlanacak şeylerin olacağına işarettir.

Kahve falında imamla evlendiğini görmek ailesinin de aynı ferah koşullara sahip olacağına, gireceği bir işten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve aklına gelmeyecek kadar büyük miktarda zarar edeceğine delalet eder.

Kahve falında imamlık etmek içinin rahatlayacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının da düzene gireceğine, zor durumda olanın da halinin gittikçe kötüleşeceğine alamet eder.

Kahve falında imamın evine gitmek rahat edileceğine, çalıştığı iş yeri dışında da pek çok iş teklifi alacağına yorulur.

Kahve falında imam nikahının kıyıldığını görmek kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, hem hayatının kurtulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında camide imam olmak hiç istemediği olaylar ile karşılaşacağına, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına yorulur.

Kahve falında bir imam görmek ailede rızık yokluğuna düşeceğine, çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, hayatının olumlu yönde devam edeceğine rivayet etmektedir.