Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tenya görmek

Kahve falında tenya görmek arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, kötülük yapmak isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, omuzlarındaki yükün giderek ağırlaşmasıyla hayat enerjisinin düşeceğine, kendisini mutsuz ve yetersiz hissetmeye başlayacağına, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına, iş hayatında da keza aynı başarıyı devam ettireceğine, kazancının, başarısının ve mutluluğunun artacağına, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, bir arkadaşlığınızın iyi bir dostluğa dönüşmesine, gelirinden yana memnun olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tenya gördüyseniz:

  • Eğlenceli şeylerle vakit geçirmeniz sizinle aynı hedefleri olan kişilerle bir araya gelmenizi sağlayabilir.

Kahve falında tenya düşürdüğünü görmek daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tenya düşürmek eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, gün geçtikçe işini daha da büyüteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tenya kurdu görmek kendisine bir zamanlar destek olan ve her daim yanında duran kişilerin sırt çevireceğine, düşmanların yenilgiye uğratılacağına yorulur.

Kahve falında tenya görmek bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine, bir iyi bir kötü devam eden işlerinin kendisine fayda ve hayır getireceğine inanılır.