Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında silüet görmek

Kahve falında silüet görmek evinde kaynayan tenceresinin boş kalacağına, aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına ve hayır getireceğine, işlerini çok iyi bir şekilde tamama erdirdiği için insanların saygısını ve sevgisini kazanacağına, evdeki bu huzurlu ortamın fal sahibinin meslek hayatında da başarılı olmasına vesile olacağına, istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına ve hayalini kurduğu yaşama kavuşması için umutlarının yeşereceğine, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına, boş kuruntularla uğraşacağına, stresli bir ortama gireceğine alamet eder.

Kahve falında silüet gördüyseniz:

  • Belli sorulara pratik cevaplar verebilirsiniz.

Kahve falında siyah silüet görmek sevinçli haberlerin geride kalacağına, masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine işarettir.

Kahve falında insan silüeti görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına, yüzünün güleceğine, şansının döneceğine, kısmetinin de açılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında erkek silüeti görmek ancak daha sonra ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine hem kendi iç dünyasının ferahlayacağına, kendisini hedeflerine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına rivayet eder.

Kahve falında atatürk silüeti görmek fal sahibinin güzel yarınlara olan inancının da gerçeğe dönüşeceğine, çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına yorulmaktadır.

Kahve falında silüet görmek sevdikleri ile bir araya geleceğine, çok üzücü ve geri dönüşü olmayan hatalar yapılmasına sebep olacağına yorulur.