Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birinin altını temizlemek

Kahve falında birinin altını temizlemek maddi olarak yetersizlikler yaşayacağına, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına, saygınlığının artacağına, beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına, sorunların, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine, ağır bir hastalıkla boğuşan bir akrabadan acı haber alınacağına, iş kaybı yaşanacağına ve eğitim hayatında yaşanacak bir talihsizlik yüzünden okulla ilişkinin kesileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında birinin altını temizlemek gördüyseniz:

  • Şu an bunu anlamanız çok kolay olmasa bile, çok yakında ne demek istediğimi anlamanız daha kolay olabilir.

Kahve falında altına yapmak ve temizlemek hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına, hayır, iyilik ve güzellik bulacağına, yaşam kolaylığı içine gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında erkek bebeğin altını temizlemek toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına işaret eder.

Kahve falında erkek çocuğunun altını temizlemek harcadığının çok daha fazlasını geri kazanacağına, geçim sıkıntısının, yokluğun ve hastalığın baş göstereceğine işarettir.

Kahve falında bir bebeğin altını temizlemek gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine ve rahatının kaçacağına, ömür boyu süreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bebeğin altını temizlediğini görmek sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, aşkının meyveleri olarak da çocuklarını kucağına delalet eder.

Kahve falında bebeğin altını temizlemek yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, hiç beklenmedik şeyler yapacağına ve toplumda tabir yerindeyse baştan ayağa düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında koltuk altını temizlemek hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, yeni bir arkadaş ortamına girileceğine ve çok zorluk getirecek ve kişinin üzülmesine sebep olacak bir işin hızlı bir şekilde aşılacağına işarettir.

Kahve falında bebeğinin altını temizlemek istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden yakın zamanda kurtulacağına tabir olunur.