Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında aişe annemizi görmek

Kahve falında aişe annemizi görmek mutlu günler göreceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, işinin ehli olacağına, rakiplerini yeneceğine, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, çok mutlu bir hayat yaşayacağına, yükseleceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, bazı konularda kararsızlık yaşanacağına, gönlündeki gibi sevileceğine alamet eder.

Kahve falında aişe annemizi gördüyseniz:

  • Yapacağınız değişiklikler bazı kişileri yakın çevrenize çekerken bazılarını uzaklaştırabilir.

Kahve falında ölmüş annesinin elini tutmak kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, kısmetlerin çoğalacağına, rızkın genişleyeceğine alamet eder.

Kahve falında ölmüş anneyle telefonda konuşmak sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine delalettir.

Kahve falında annesini yatarken görmek bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında anneye yakalanmak zahmetli bir işin sona ereceğine, büyük sıkıntılar çekileceğine, atılan adımların boşa gideceğine, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine ve fal sahibinin bu duruma karşı çaresiz kalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında annesini boğazlamak sevilen kişilerle aranın bozulacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ölen anneyi üzgün görmek elindeki para ile gireceği büyük bir işte çok kazanç elde edeceğine, ailesi ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına, bir türlü işin yoluna girmeyeceğine, bu sebepten ötürü eşler arasında bazı tatsızlıklar yaşanacağına işarettir.

Kahve falında ölen anneyi ağlayarak görmek sorunlarla dolu özel hayatın nihayete ereceğine, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine işaret eder.

Kahve falında süt anneliği yapmak zaman zaman tartışmaların yaşanacağına, yaşadığı zorluklar ve işlediği günahlar nedeni ile büyük bir pişmanlık yaşayacağını, Allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine delalettir.