Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kıskaç görmek

Kahve falında kıskaç görmek kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına, hayatına renk, eğlence, neşe, geleceğine, başarılarının daim olacağına, duaların kabul olacağına, kendisini hedeflerine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, her açıdan farklılıklar olacağına, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına delalettir.

Kahve falında kıskaç gördüyseniz:

  • Bir ilişkiye girme veya büyük kararlar alma konusunda hızlı hareket edebilirsiniz.

Kahve falında kıskaçlı böcek görmek eğitim konusunda kötü bir haber alınacağına, yapılan işte geriye düşüleceğine, yalan ve riyayla dolu bir hayata, aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına delalettir.

Kahve falında yengeç kıskacı görmek bir beladan kurtulacağına, hayatınızda çok güzel değişiklikler olacağına işaret eder.

Kahve falında kıskaç böceği görmek zor zamanların geride kalacağına, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, hiç istemediği işlere gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kıskaç görmek üzüntülerin yok olup, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına, razı geleceğine inanılır.