Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında para içinde yüzmek

Kahve falında para içinde yüzmek arkadaşlardan birinin sıkıntı yaratacağına, maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına, görecekleri ve öğrenecekleri karşısında da çok rahatsız ve huzursuz olacağına, parasal olarak büyük bir kazanç elde edileceğine, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına, huzurunu da kaçıracak hiçbir önemli sorun ve kötü olayla karşılaşmayacağına, mevcut düzeninin bozulmasından dolayı da psikolojik olarak kötü bir duruma düşeceğine, içinin rahatlayacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının da düzene gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında para içinde yüzmek gördüyseniz:

  • Neyi iyi yaptığınızın farkına varmanız yeni fırsatların önünü açabilir.

Kahve falında para içinde yüzmek umutlarına, hayallerine kavuşacağına, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine ve zararlı bir alışkanlığa başlanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında denizin içinde balıklarla yüzmek maddi anlamda rahatının daimi olacağına, üzüleceğine, maddi zarara gireceğine, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına işarettir.

Kahve falında balıkların içinde yüzdüğünü görmek bir sebeple fal sahibinin dinlenmesi ve kendisini toparlayana kadar işlerden uzak durması gerektiğine, aksi halde çok daha kötü bir durumla karşılaşacağına, kişinin moralinin artmasına, yüzüne renk, canına can, kanına da kan katacak olaylar yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında su içinde yüzmek maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşılacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulması için artık ona göz kulak olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında buğday içinde yüzmek anne ve baba için çok güzel bir sürpriz gerçekleştirileceğine, elinin bollaşacağına, geçim sıkıntısının biteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında karın içinde yüzmek elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına, büyük beklentilere girmeyerek, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına inanılır.

Kahve falında denizin içinde yüzmek kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına sadece maneviyatının çökmesiyle kalmayacağına aynı zamanda maddi anlamda da zarar edeceğine, sorun üstüne sorun yaşanacağına ve maddi açıdan çok kötü bir işe girileceğine tabir olunur.

Kahve falında bal içinde yüzmek mutlu olamayacak ve güzel günler yaşayamayacak hissine kapılacağına, kazancında da artış meydana geleceğine ve fal sahibinin hayatından memnun olacağına alamet etmektedir.