Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında köpek yaralamak

Kahve falında köpek yaralamak fal sahibinin üzgün, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına, sıkıntılarını ve kötü olayları hastalık derecesinde sorun etmeyeceği için çok daha rahat olacağına, haberler alacağına, hasta ise şifa bulacağına, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına, kazancının helal para olacağına, refaha erileceğine, yarar sağlayanların ise çok küçük bir kazanç getireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında köpek yaralamak gördüyseniz:

  • Belli nedenler üzerine düşünürken herkesi içine alacak şekilde düşünmenizde fayda var.

Kahve falında köpeği yaralamak rahatlığa ereceğine, mutlu ve huzurlu biri olacağına işarettir.

Kahve falında köpek yaralamak işlerinin açılacağına, hayatının yoluna gireceğine, eşiyle bahtiyar olacağına alamet eder.

Kahve falında birinin yaraladığını görmek yapılan hataların yakında telafi edileceğine, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına, kişinin rahat edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında fare yaralamak çok güzel ve hayırlı işlere girerek insanlara yardım edeceğine, kısmetin ve başarının engelleneceğine işarettir.

Kahve falında yüzünü yaralamak kimseye el açmadan yaşayacağına ve gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine ve herkesin el sıkışıp barışacağına delalettir.

Kahve falında bir insanı yaralamak borçsuz, maddi sorunlar olmadan, zengin bir hayata sahip olunacağına, çok güzel bir evlilik yapılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında makasla birini yaralamak kişinin anne ve babasının henüz hayattalarken çocukları arasında mal paylaşımı yapacaklarına ve fal sahibinin bir anda elinin bollaşıp borçlarından kurtulacağına, iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine tabir olunur.

Kahve falında kardeşini yaralamak üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına, kişinin keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, hayatının kolaylaşacağına delalettir.